Hodinky, které měří i spánek.

 

Dlouho jsem hledala spolehlivé sportovní hodinky, které zvládnou x funkcí, a budou dobře vypadat. Našla jsem je. Ale pořád jsem v procesu testování 🙂 Zatím je zkouším teprve první týden, ale už teď jsem víc než maximálně spokojená. Jedná se o značku XIAOMI MI BAND 2.

Co všechno umí? 

 • čas, přesný krokoměr, ušlá vzdálenost za den v km, počet spálených kalorií
 • OLED displej s výbornou čitelností i na slunci
 • Skvělá výdrž na jedno nabití – až 30 dní (zatím používám 4. den a jsem pořád na 90 %)
 • senzor srdečního tepu (pouze ale za klidového stavu, nezměří vám to při běhu)
 • Kvalitní a přesný monitoring spánku – vidíte, kolik jste spali, kolik času z toho vám zabral hluboký spánek, kolik minut jste byli vzhůru apod.
 • navíc je odolný proti vodě (můžete si mýt ruce, nebo se sprchovat s hodinkami)
 • Bluetooth (propojení s mobilem přes aplikaci – kde máte dostupné další funkce)
 • budík, upozornění na příchozí hovor nebo SMS na vašem telefonu
 • oznámení o tom, že dlouho sedíte, a měli byste se protáhnout
 • nabíjení přes USB, možnost změnit vzhled a barvu náramku
 • a další ….

Co by to bylo za sportovní hodinky, kdyby k sobě neměli spolehlivou mobilní aplikaci. Tato se jmenuje Mi fit, a je kompatibilní jak s Androidem, tak s IOS. Za mě je to skvělá aplikace, která má další spolehlivé funkce, které rozhodně ocením.

Ukáže mi například to, jak dobře, či špatně spím. Zpětně se mohu dozvědět, kdy asi jsem usnula, jak dlouho jsem spala, kolik z toho mi zabral hluboký spánek, nebo i kolik minut z noci jsem byla vzhůru. Zvládnou toho opravdu spoustu.

Pokud přemýšlíte o podobném zařízení, za sebe mohu doporučit i po týdnu testování, nejen kvůli funkcím, ale i ceně, která je více než optimální. Za měsíc napíšu další, rozšířenější recenzi, ale už teď hodinky splňují vše, co jsem od nich očekávala, a daleko více.

 

A co vy? Nemáte zkušenosti s touto značkou?  🙂 

11 thoughts on “Hodinky, které měří i spánek.”

 1. Nejsem si úplně jistá, ale myslím, že tyto hodinky má i má švagrová a docela jí vyhovují. Já se teda nikdy nepřinutila k tomu hodinky nosit, ať už ty obyčejné nebo ty chytré a moderní. Ve většině případech jsem si je vždycky zapomněla dát a stejně mám při sobě mobil, kde mám vše co potřebuju. 😀 Ale jinak vypadají dost dobře. Věřím, že skvěle poslouží. 🙂

 2. Přesně tyhle hodinky má můj přítel ke svému Xiaomi mobilu! 😀 Vždycky se leknu jeho budíku, když mu ten náramek brní. A tenhle gumovej náramek, co je na fotce se mu často ničí, tak si teď objednal nějaký kovový nebo co, uvidíme, ajk to bude vypadat. Každopádně je spokojenej 🙂

  http://www.thewaybya.blogspot.cz

 3. Ja som tieto hodinky už mala možnosť vidieť a nie je to na škodu. Sú pekným doplnkom a najmä sa mi páčilo, že pri zdvihnutí ruky sa ti automaticky zapli. Ja hodinky nenosím a v podstate ani žiadne doplnky, tak si to moc neviem pre seba predstaviť ako niečo užitočné.

 4. Dnes jsem viděla kousek videa Jirky Krále s Shopaholic Nicol, kde o těchto hodinkách/náramku také padla řeč. Líbí se mi ten monitoring spánku, spálené kalorie a senzor, kdy se máš protáhnout. Na druhou stranu jsou to sportovní hodinky a já sportu příliš neholduji a mám hodinky jemné a elegantní. Asi bych neměnila, ale vypadá to lákavě, co se funkcí týče. 🙂

 5. Jako popravdě jsou ty hodinky fakt velice zajímavý, protože jsou tam fakt dost dobrý funkce, které by se hodily i mně :O Zjistím, kolik stojí (snad mě neklepne) a uvidím, co dál. 🙂 Už jsem na ně narazila ve videu a teď i v článku, tak to je třeba nějaké znamení. 😀

 6. Od začátku února mám taky fitness hodinky, ale jiné. 🙂 A zatím jsem spokojená. Chtěla jsem delší dobu normální hodinky a teď když jsem si řekla, že si je pořídím, tak mě napadlo, že by nebylo špatné koupit tyhle. A jsem ráda. Velká výhoda je, i to upozorňování na sms a volání. Předtím jsem byla hodně nemobilní :). Tak snad obě budeme nadále spokojené :D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.