UDĚLEJTE RADOST, A BUDE VÁM OPLACENA.

zdroj: nejensrdcem.cz

Každý psí projekt si zaslouží podpořit. A nejinak je to u tohoto s názvem Nadační fond – nejen srdcem. Já sama jsem už projekt finančně podpořila. Můžete i vy.

Nemám ráda projekty, kde lidé vybírají peníze, a vy ani pořádně nevíte na co, ani kde skončí. Často se mi stalo, že mě lidé zastavili, ale pořádně neřekli proč mám něco přispět. Představuji si, že jsem je spíš častěji sponzorovala na víno, či cigarety.  Čož je třeba dobrý skutek, ale poté z toho mám stejně špatný pocit, protože si za to nekoupí nic dobrého, ani to sami nikde nepodarují.

Mám ráda, když vím, kam a komu přispívám a na co peníze putují, a pokud je to pro podobný účel, jsem nadšená. Protože miluju zvířata a miluju psy. A kdyby to bylo možné, vzala bych si z útulku tolik opuštěných psů, kolik by dům snesl.

O tomhle projektu jsem se dozvěděla přes Instagram, to dává naději, že sociální sítě mohou být prospěšné a sdílet radost a dobro. Založily ho dvě holčiny, kterým nejsou lhostejné psí osudy zvířat nejen v útulcích, azylech a karanténních stanicích. To vše a mnohem více se skrývá pod názvem:

NEJEN SRDCEM 

podpora nemocných, týraných a opuštěných psů za pomoci finančních příspěvků. Pokud vám není lhostejný osud opuštěných zvířat, rozhodně si tohle nenecháte ujít. Jediné, co se po vás chce, je poslat částku 199,- Kč na  uvedený účet na webu (výše), za který vám navíc přijde malá odměna (v podobě roztomilého náramku), není to pěkné? Někomu uděláte radost, a on vám ji oplatí. To se už málokdy vidí.

zdroj: www.facebook.com/nejensrdcem

Znáte i jiné podobné projekty, kde se dá jednoduše pomoct? Napište mi je, ráda se dozvím o dalších, které bych třeba jinak nepoznala. Díky.

5 thoughts on “UDĚLEJTE RADOST, A BUDE VÁM OPLACENA.”

  1. Ahoj! 🙂 Já pejsky vážně zbožňuji. Nejradši bych si všechny z útulku odvezla domů a o všechny se starala. Kéž by to bylo tak jednoduché! Já každý den plním misku na Click and Feed. Odkaz: http://www.clickandfeed.cz/en/ Tam můžeš 1x denně kliknout na tlačítko naplnit misku 🙂 Jinak je super, když si z útulku půjčíš pejska a vezmeš ho na procházku, nakrmíš ho, dáš mu nějaké pamlsky a potom zase vrátíš do útulku. Ale je to hrozně bolestivé, alespoň mě by trhalo srdce ho tam po tom všem zase vrátit 🙁 Ale udělá jim to určitě radost. Doma jednoho pejska mám, ale už delší dobu uvažuji, že bych si pořídila druhého 🙂

  2. Nádherný článek, já přispívám hodně pro nemocné lidi, ale pro zvířátka jsem též přispívala.
    Asi 2 měsíce zpátky jsem nesla různé kapsičky a granulky do kočičího útulku, doma mám toulavou kočičku, která k nám chodila asi půl roku a pak už se stala součástí rodiny.
    Je to takové mé malé velké štěstíčko, vždycky se přitulí, je opravdu vidět, že je vděčná.
    Každé zvířátko by si zasloužilo podporu 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.