NENÍ NAD UŽITEČNÉ PROJEKTY – PRO MILOVNÍKY PSŮ.

Mám ráda zajímavé a smysluplné nápady a projekty, na kterých se můžu sama podílet. Jedním z nich je také:

CLICK AND FEED

Znáte tento projekt? Pokud ne, tak vám ho nyní ráda blíže představím. Autorkou je Martina Hřebíková, která vlastní fenku Báru z útulku.

zdroj fotografie: www.clickandfeed.cz

Každý den můžete navštívit tuto webovou stránku a virtuálně nakrmit pejsky v českých útulcích. Jedním kliknutím podpoříte nákup jídla a dalších potřebných věcí pro psy v útulcích, kterých je v České republice opravdu hodně. I já mám ve svém okolí záchytnou stanici pro opuštěné a nalezené psy a vím, jak je každá pomoc potřebná a vítaná. I tento útulek má své webové stránky, pokud byste se chtěli podívat, klikněte sem.

Jsem velkou milovnicí zvířat a obzvláště psů. Vlastním malého rošťáka, rasou jorkšírský teriér. Je to neskutečný strašpytel, ale nevyměnila bych ho za nic na světě. Darovala bych mu sedmé z nebe. A při představě, že jakýkoliv živý tvor se někde pohybuje sám, bez potravy, nebo ho někdo týrá, mi naskakuje doslova husí kůže.

Můj malej Ben, nebo také Benislav, Benousaurus, Benjamin, bez kterého už nemůžu být. Můj best buddy. 

Web nabízí také vlastní e-shop, na kterém najdete trička, samolepky, nebo náušnice. Takže vlastně můžete pomoci několikanásobně, protože i touto koupí můžete podpořit pejsky v českých útulcích a udělat něco dobrého. Podívejte se na něj přímo tady.

Líbí se vám tento projekt? Podporujete pejsky nebo jiná zvířata podobným způsobem? Nebo se zajímate o jiné podobné projekty? Napište mi o nich, ráda se dozvím o dalších smysluplných…

One thought on “NENÍ NAD UŽITEČNÉ PROJEKTY – PRO MILOVNÍKY PSŮ.”

  1. znám, znám 🙂 taky jsem o tom dávala článek na blog, je fajn, že takovou primitivní věcí se dá někomu pomoct 🙂 kéž by to tak šlo u všeho a místo peněz chtěli klikání 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.